Hlavní cena soutěže studentských filmů? Luxusní fotoaparát FUJI X-H1

S radostí a pýchou oznamujeme, že hlavním partnerem letošního festivalového programu je společnost FUJI. Její zástupci a spolupracovníci se zúčastní START FILMu a již nyní pro vás připravují hned několik zajímavých workshopů (o tom více už brzy). To ale není všechno. Společnost FUJI totiž věnovala i hlavní cenu do letošní soutěže studentských filmů. A cenu ne ledajakou!

Nejvyšší kvalita fotografického obrazu, unikátní reprodukce barev, nová simulace filmu Eterna pro vynikající video záznam, možnost nahrávání videa v rozlišení 4K. To jsou jen některé z celé řady předností fotoaparátu FUJI X-H1 v hodnotě více než 50 000 Kč, který jako mimořádnou cenu získá jeden z talentovaných mladých filmařů či filmařek.

Půjde o cenu udělovanou napříč vítěznými snímky všech soutěžních kategorií (animace, hraný film, dokument). Absolutního vítěze určí porota, v níž zasednou lektoři festivalových workshopů a samozřejmě i zástupce společnosti FUJI. Při svém finálním rozhodování budou porotci přihlížet k unikátnímu nebo inspirativnímu technickému zpracování díla.

Ještě jste nepřihlásili svůj film? Na nic nečekejte – vyplnění on-line přihlášky vám zabere jen pár minut. A kdo ví, třeba na zakončení 4. ročníku START FILMu 16. srpna převezmete hlavní cenu právě vy…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *