UBYTOVÁNÍ

_DSC4302startPokud se rozhodnete přijet na START FILM, nabízíme vám dvě možnosti ubytování.

Pohodlnější variantou je internát Vyšší odborné a Střední odborné školy zemědělsko-technické. Budova stojí přímo vedle festivalového centra. K dispozici máme 2lůžkové, 3lůžkové, 4lůžkové a 5lůžkové pokoje vybavené spacími potřebami. Sprchy a WC jsou společné na chodbách.

V případě zájmu o ubytování na internátu je celková cena akreditace 2500 Kč (6 nocí + akreditační poplatek). Pokud dorazíte na festival s někým, koho znáte, připište jeho jméno do poznámky v on-line akreditačním formuláři a my se pokusíme pro vás zařídit společný pokoj.

Druhou variantou je nocování ve vlastním stanu v areálu Vyšší odborné a Střední odborné školy zemědělsko-technické. Stanový tábor má k dispozici samostatné sociální zařízení s WC a sprchami. Pokud se vám více líbí právě tato varianta (buďte ale připraveni i na možnou nepřízeň počasí), zaplatíte předem za akreditaci 1500 Kč a po příjezdu na festival pak v hotovosti uhradíte celkovou částku za stanování. Cena se v tomto případě nepočítá za osobu, ale za stan: za 1 stan za noc zaplatíte 200 Kč.

Pokud si ubytování zajistíte kdekoli jinde sami, zaplatíte za akreditaci pouze základní cenu 1500 Kč.