Tvůrčí psaní s Hvězdou inkoustu Kateřinou Šardickou

Kouzelným slůvkem abrakadabra u ní nepochodíte. Dává totiž přednost novodobé magii jako třeba lumos nebo hůře avada kedavra. Kateřina Šardická je autorkou jedné z nejznámějších a možná nejrozsáhlejších českých fan fikcí ze světa Harryho Pottera. Loni na jaře vydala vlastním nákladem přes 3000 stran pod názvem Mé jméno, má krev a vyhrála druhý ročník soutěže vydavatelství Albatros Hvězda inkoustu s příběhem dvojčat Lindertových. Její knižní debut Zmizení Sáry Lindertové je aktuálně horkou novinkou ve všech knihkupectvích.

Právě Kateřina povede workshop tvůrčího psaní na letošním ročníku START FILMu, se kterým ji už nyní pojí jedna zajímavá skutečnost – spolu s naším dobrým známým storyboardartistou Kurtem van der Baschem, který byl lektorem na předešlých dvou ročnících, totiž vytváří komiks.

Jestli se ptáte, jak vám tahle dáma může něco předat z oblasti filmu, tak vězte, že je to také zkušená scenáristka a dramaturgyně České televize, kde pracuje na seriálech pro děti, ale i hraných projektech pro dospělé publikum.

Pokud tedy chcete přičichnout k psaní fikčních příběhů, práci na scénářích a přiučit se novým trikům od autorky, která umí napsat i 10 000 slov za den, hlaste se ZDE!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *