Vládnou televizní formáty světu? Zjistíte na novém festivalovém workshopu…

Odpověď na výše položenou otázku, kterou si každý se zájmem o audiovizuální tvorbu nejednou položil, vám pomůže najít jeden z nejmladších dramaturgů brněnské České televize Jakub Třešňák. Jakub působí v tvůrčí producentské skupině hrané, zábavné a dětské tvorby pod vedením kreativní producentky Jiřiny Budíkové. Dramaturgicky se podílel například na Kopta Show, na dětském pořadu Dr. Žako a nyní pracuje na novém akčním thrilleru plném výbuchů aut a nemocnic, který spatří světlo světa příští rok.

Na jeho workshopu současných televizních formátů se o médiu televize dozvíte všechno, na co jste se kdy báli zeptat. Zjistíte, jakým způsobem se vyvíjí televizní pořad různých formátů – třeba jak adaptovat váš oblíbený cyklus z BBC do českých podmínek, co se stane se zaslaným námětem, jak se píše posudek, kdy přesně z námětu začne vznikat scénář, nebo co se přihodí, když na natáčení z vážných a náhlých důvodů nepřijde režisér.

Mimo jiné má Jakub také velmi silný vztah k seriálům. Během svého studia se věnoval sériím jako Cirkus Bukowsky a Rapl, jako člen programového oddělení sestavil soutěž online seriálů z celé Evropy na prvním ročníku brněnského festivalu Serial Killer.

Pokud se tedy chcete o světe současné televize dozvědět co nejvíc, neváhejte se přihlásit na workshop o současných televizních formátech.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *