PROGRAM

Jádrem programu START FILMu jsou WORKSHOPY – prakticky i teoreticky pojaté „dílny“ vedené známými režiséry, scenáristy, spisovateli a dalšími odborníky. Náplň workshopů vymýšlíme záměrně tak, aby se pro vás stala výzvou a možností prověřit si svoje schopnosti. Stručně řečeno – čeká vás hodně intenzivní, tvůrčí a zajímavá práce se zajímavými lidmi.

.

JAK SE NA WORKSHOP PŘIHLÁSÍM?

Stačí si vybrat z nabídky workshopů a vyplnit on-line akreditační formulář. Potom už jen vyčkat na potvrzující mail a na naše další pokyny.

JAK BUDOU WORKSHOPY PROBÍHAT?

Účastníci workshopů během festivalu pod vedením svých lektorů vytvářejí společné dílo, někdy ale pracují na svých výtvorech i samostatně. Před festivalem od nás dostanete mail s nejdůležitějšími informacemi, které byste měli před zahájením vybraného workshopu vědět.

JAK DLOUHO BUDOU WORKSHOPY TRVAT?

Prakticky zaměřené workshopy trvají většinou tři dny, aby se všechno stihlo vymyslet, napsat nebo natočit. Teoreticky zaměřené workshopy mívají podobu několikahodinových lekcí naplněných zajímavými informacemi nebo diskuzemi.

CO BUDE VÝSLEDKEM WORKSHOPŮ?

Všichni hosté a návštěvníci festivalu budou zvědaví, co se vám za několik festivalových dnů podařilo vytvořit. Poslední den proto vždy pořádáme prezentaci, na které veřejně představíte své dílo ostatním.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.