Ukaž, co umíš s FB a IG! Workshop online reklamy

Čtete noviny? Koukáte na televizi nebo posloucháte rádio? Spíš ne? Proč taky, když je dnes všechno online. Většina se domnívá, že stačí stát se influencerem, mít hodně followerů a svět nám bude ležet u nohou. Jak ale docílit skutečného úspěchu? Jak správně pracovat se sociálními sítěmi k propagaci čehokoli? Jak vytvořit virální video, které uvidí nejen všichni vaši známí, ale všichni ti, kteří o vašem festivalu, koncertu, výstavě nebo premiéře mají vědět a ideálně na takovou akci přijít?

Na tyto a všechny další otázky vám odpoví další členka lektorského týmu letošního START FILMu – Veronika Svobodová z Jihomoravského inovačního centra. Veronika vystudovala žurnalistiku a mediální studia a mnoho let působila v televizi a rádiu jako zprávařka a redaktorka. Odtud později přešla k online marketingu pro soukromou reklamní agenturu, až zakotvila právě v Jihomoravském inovačním centru – organizaci, jejímž úkolem je z Brna a jeho okolí udělat místo snů pro odborníky (nejen) na technologie.

Veronika šéfuje PR a online marketingu značky #brnoregion a účastníkům jejího workshopu online reklamy pomůže vytvořit kampaň na jejich vlastní událost, ať už půjde o facebookovou nebo instagramovou strategii, design webových stránek nebo virální video.

Přihlášky přijímáme zde. Pro kvalitní a přínosný průběh workshopu je důležité, aby zájemci zároveň s přihláškou poslali krátký text o jejich zamýšleném projektu, pro který by chtěli vytvořit online marketingovou strategii či reklamu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *